Hizmetlerimiz

Anasayfa > Hizmetlerimiz

22 yıllık tecrübemize dayanarak oluşturduğumuz stratejiler ve kurduğumuz ortaklıklar sayesinde hizmet noktalarımızı çoğaltarak komşu illerde de hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetlerimiz bu noktada 5’e ayrılmakta olup, talebiniz doğrultusunda her konudaki ulaşımınız ve konforunuz için sizlere özel hizmet verebiliriz.

  • Bireysel Araç Hizmetimiz

Elazığ bölgesine yapılan seyahatlerde şehir genelinde ve komşu illerde oluşabilecek ulaşım sorunu için en çok tercih edilen filoya sahip olmakta birlikte, en geniş araç seçeneklerine de bize ulaşarak erişebilirsiniz. Tüm araçlarımız full kaskolu olup, bakımları periyodik olarak yapılmakta ve güvenliğiniz için tüm önlemler optimum seviyede alınmaktadır.

  • Ekonomik Araç Hizmetimiz

Şehir genelinde yapacağınız yüksek kilometre turlarınız ve komşu il gezileriniz için en çok tercih edilen ekonomik araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Bütçenize en uygun aracı seçmenizde bizlere danışabilir ve sınıfının en ekonomik aracına erişebilirsiniz.

  • Lüks Araç Hizmetimiz

Sürüş tutkusuna ve konforuna düşkün müşterilerimiz için sınıfının en lüks araçlarına sahip filomuz size en uygun hizmeti vermektedir.

  • Ticari Araç Hizmetimiz

İş gezilerinizde, ticari organizasyonlarınızda ve iş etkinliklerinizde oluşabilecek özel araç veya özel şoför ihtiyacınızı en hızlı ve en iyi şekilde karşılamaktayız. Size en uygun aracı seçmenizde yardımcı oluyoruz. Rezervasyon öncesinde kararsız kaldıysanız bize danışmanızı öneririz.